Karabaş Mah. Müneccim Afif Sok. No:36 İzmit / KOCAELİ

Askıda Gıda

Askıda Gıda

Organik Pazar’da Askıda Gıda Uygulaması

KEYAD, Buğday Derneği, İzmit Belediyesi Esas Holding ortaklığı ile kurulan ve kısa zamanda şehrin gözdesi haline gelen Organik Pazar’da sağlıklı ve temiz gıdaya ulaşım kolaylaştırıldı. Hemşehrilerimiz, üreticilerimiz sayesinde ne yediğini biliyor.

2016 yılından bu yana her hafta müşterileri ile buluşan pazarımız, tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sebebi ile kontrollü olarak çalışmalarına devam etmektedir. Üreticilerimiz hem kendi sağlıkları, hem de müşterileri için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Belirttiğimiz gibi pandemi tüm dünyayı etkisi altına aldı, bu etki bazılarımız için daha küçükken, bazılarımızı oldukça zorladı. Alışılmışın dışındaki bu durum kendi sağlığımızın aslında ne kadar kendimizin dışında olduğunu da bir kez daha gösterdi. Derneğimiz önerisi ile pazardaki üreticiler ve satıcılar ihtiyacı olan birkaç sofraya daha ulaşabilmek adına ‘Askıda Gıda’ uygulamasını başlattı. Askıda Gıda kampanyası ile müşteriler alışveriş yaparken ihtiyacı olan vatandaşlar için askıya ürün bırakabiliyor.

Organik Pazar’ımızı ziyaret etmek isterseniz adres: 41Burda AVM (Esas Holding) Sanayi, Ömer Türkçakal Blv. No:7, 41040 İzmit/Kocaeli

ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Derneğimiz ve Faaliyetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: